Lider sprzedaży części samochodowych

Istniejemy na rynku od 1997 roku Lider sprzedaży części samochodowych

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej części samochodowych do takich marek jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo i innych. Należymy do sieci dystrybucyjnej firmy Polcar - największej hurtowni części nadwozia w Polsce i jednej z największych hurtowni motoryzacyjnych w Europie.

Istniejemy na rynku od 1997 roku, swoją sprzedaż prowadzimy głównie na terenie Polski, jak również w Internecie. W 1999 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Admar Kraków – dystrybutorem firmy Polcar. Dzięki tej współpracy zdobyliśmy doświadczenie w dziedzinie sprzedaży nowych części do wszystkich marek samochodów. Cztery lata później w 2003 roku, powstała spółka cywilna Rovercar i został otworzony sklep w Olkuszu. Firma Rovercar S.C. w 2006 roku została członkiem Autoryzowanej Sieci Handlowej Polcar. W 2011 roku nastąpił rozpad spółki cywilnej i wykluczenie z sieci dystrybutorskiej ASH Polcar obydwu wspólników. Firma powróciła do pierwotnej nazwy Rovercar Włodzimierz Wojdyła. W lutym 2012 roku nasza firma ponownie zasiliła szeregi elitarnej grupy dystrybutorów ASH Polcar.

Lider sprzedaży części samochodowych

Firma Rovecar od wielu lat jest liderem sprzedaży części samochodowych w regionie Śląska, Zagłębia oraz Małopolski. Działanie firmy opiera się na szybkiej i dokładnej obsłudze klientów hurtowych i detalicznych. Warsztaty samochodowe, które nawiązały z nami współpracę dostają dostęp do naszego programu E-car, dzięki któremu mają możliwość przeglądania zdjęć asortymentu oraz zamawiania części on-line.

Klienci detaliczni również mają możliwość zamawiania części z naszej strony internetowej, a dzięki podaniu nam numeru części z przeglądarki będzie można precyzyjnie wybrać element. Dzięki sprzedawcom o wieloletnim doświadczeniu zapewniamy profesjonalną obsługę, natomiast szybką i bezpłatną dostawę realizujemy dzięki firmie przewozowej. W razie potrzeby nasze samochody dostarczą Ci towar do wybranego miejsca w regionie.