Autoryzowana sieć handlowa

61.000 m2 powierzchni składowania Autoryzowana sieć handlowa

Polcar od samego początku swojego istnienia, postawił sobie za cel rozwijanie sprzedaży poprzez współpracę z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Współpraca ta zaowocowała rozwojem nawet bardzo małych przedsiębiorstw i utworzeniem Autoryzowanej Sieci Handlowej. Rovercar jest członkiem ASH skupiającej dzisiaj kilkunastu Przedstawicieli Handlowych zaopatrujących w części samochodowe tysiące hurtowni, sklepów i warsztatów.

Polcar, jeden z europejskich liderów rynku części nadwozia, posiada jeden z największych obiektów magazynowych w Europie przeznaczonych głównie do dystrybucji dużych gabarytowo części podatnych na uszkodzenia.

Centrum Logistyczne mieści się w Wólce Kosowskiej k. Warszawy. W skład obiektu wchodzą połączone ze sobą trzy magazyny o łącznej powierzchni składowania 61.000 m2 oraz dwa biurowce.

Magazyn ma 4 kondygnacje, 79 bram i 14 wind. Codziennie przyjmowane jest około 600 m3 towarów oraz wysyłane około 600 m3 towarów.

Polcar posiada własną flotę samochodową (ponad 100 samochodów ciężarowych i dostawczych) oraz współpracuje z firmami transportowymi dzięki czemu zachowana jest ciągłość dostaw.

Autoryzowana sieć handlowa